Hotel Casa Olivieri

  • Wi-Fi
  • Dětské postýlky

Hotel Casa Olivieri Řím je 5 minut chůze od stanice metra Basilica San Paolo.

Všechny pokoje jsou vybaveny psacím stolem a vícekanálovou televizí, stejně jako koupelnami s bidetem a samostatnou toaletou.

Trattoria dell'Omo podává dobré jídlo italské kuchyně a leží 400 metrů od hotelu.

Hotel se nachází 4 km od Kostel San Luigi dei Francesi a 4,1 km od Náměstí Piazza Navona. Hotel leží poblíž Bazilika sv. Pavla za hradbami. Autobusová zastávka Marconi/Righi je vzdálena 10 minut chůze.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Hotel Casa Olivieri Řím
San Paolo Superior Room
Cena pouze pro mobilní zařízení

San Paolo Superior Room

8.4
Velmi dobrý 55 recenzí
156 m od ubytování
USD 104 USD 94
za noc
Aquas Salvias - Amami Collection
Cena pouze pro mobilní zařízení

Aquas Salvias - Amami Collection

7.5
Dobrý 403 recenzí
419 m od ubytování
USD 79 USD 71
za noc
Bed & Breakfast Il Narciso
Cena pouze pro mobilní zařízení

Bed & Breakfast Il Narciso

9.2
Výjimečný 153 recenzí
576 m od ubytování
USD 123 USD 111
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Ciampino
    21 km

    Vlaková nádraží

    Roma Trastevere Station
    1,8 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    V pokojích

    • K dispozici čaj a káva

    Zařízení

    • LCD TV

    Design

    • Parketová podlaha

    Důležité informace

    Přihlášení: od 17:30 do 23:00
    Odhlášení: do 10:00
    • Informace o přistýlkách
    • V místnosti není kapacita dětských postýlek.
    • V pokoji nelze umístit přistýlku.
    Často kladené otázky
    • Které letiště se nachází v blízkosti Hotel Casa Olivieri?
      Nejbližší letiště k Hotel Casa Olivieri je Rome Ciampino (25 km) a dojedete na něj za 23 minut.
    • 🚗
      Mohu zaparkovat své vozidlo poblíž Hotel Casa Olivieri?
      Ano, vaše auto bude v bezpečí na veřejném parkovišti poblíž v Hotel Casa Olivieri.
    • 🚎
      Které dopravní zastávky jsou poblíž Hotel Casa Olivieri?
      Nejbližší stanice metra je Basilica San Paolo, což je 10 minut chůze od Hotel Casa Olivieri, a nejbližší autobusová zastávka Marconi/Righi je vzdálená 5 minut chůze.
    • 🔤
      Jakými jazyky mluví zaměstnanci Hotel Casa Olivieri?
      Personál Hotel Casa Olivieri mluví také Angličtina, Španělština a Italština.
    • Je v pokojích penzion ve městě pracovní prostor?
      Některé pokoje v penzion ve městě mají pracovní stůl.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Ciampino
    21 km

    Vlaková nádraží

    Roma Trastevere Station
    1,8 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Hotel Casa Olivieri Řím

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít